سوالی دارید؟ 09128809023

پیام مدیر مرکز ابتکارات و نوآوری ریزپرداز ( آموزش خلاقیت دانش آموزی)

امروزه پیشرفت و رسوخ تکنولوژی در گوشه گوشه زندگی روزمره بر کسی پوشیده نیست، از این رو نیاز به تغییر نگرش آموزشی و ایجاد فضاهای یادگیری علوم نوین  از اساسی ترین نیازهای آموزشی دانش آموزان می باشد.

دانش آموزان بیش از هرچیز، نیازمند ذهنی خلاق و مبتکر و باز می باشند. آموزه هایی در راستای افزایش خلاقیت، ابتکارات و نوآوری موجب رشد و تعالی آموزش و تقویت بنیه های علمی دانش آموز شده تا بتواند در طوفان پرتلاطم این روزهای آمیخته با تکنولوژی و رسانه ها خود را سربلند به ساحل موفقیت برساند.

آمده ایم تا در کنار فزرندان این مرز و بوم و خصوصا آذربایجان شرقی عزیز باشیم تا هرچه بیشتر شاهد رشد و ارتقای ذهن های خلاقیت فزرندانمان باشیم.

ریزپرداز با رویکردی نوین با کسب نماینده انحصاری در اعزام به مسابقات نوآوری و ابتکارات دانش آموزی  در دانشگاه صنعتی شریف در آموزش رشته های خلاقانه همچون ربات، هوافضا، طراحی سه بعدی، خلاقیت ریاضیات کانگورو به دنبال ایجاد فضای رشد و تغییر نگرش آموزشی در دانش آموزان عزیز می باشد.

با تشکر

رحمانی

به ما بپیوندید

درباره ریزپرداز

مرکز ابتکارات و نوآوری دانش آموزی ریزپرداز از سال 88 در زمینه های پرورش خلاقیت در رشته های رباتیک، شیمی، نانو، نجوم، طراحی سه بعدی و خلاقیت ریاضی شروع به کار کرده است،و تا کنون بیش از 3 هزار دانش آموز تبریزی را تحت آموزش خود قرار داده که امیدواریم بتوانیم با برگزاری دوره های نوین و خلاقیت پرور همچنان در خدمت همشهریان عزیز باشیم.

آدرس: دفتر مرکزی: تبریز، چهارراه شریعتی (شهناز) به طرف باغ گلستان، مجتمع تجاری نانو، طبقه 3، واحد 302

مرکز ابتکارات و نوآوری دانش آموزی ریزپرداز- خلاقیت تحصیلی دکتر رحمانی

ایمیل:info(AT)rizpardaz.org

شماره تماس:04135519660-09128809023

شماره تلگرام: 09399650534- @tabrobotic

Top